Katuste pesu jäta Mopimehe tööks

Pestud katuseid

8 926 m²+

Usaldusväärne teenusepakkuja

“Innovaatilise teenusega tagan kliendi jaoks mugavuse ja rahulolu.” – Mopimees

Me mõõdame tasuta Sinu puhastamist vajavad pinnad.
Küsi meilt hinnapakkumist.

Katuste pesu

Katus on sammaldunud või kattunud vetikaga? Aastatega katusele kogunenud mustus, vetikas ja sammal lõhuvad katusekatte materjali ning rikuvad katuse välimust. Kivikatuse puhul suunab sammal vett kivi pooridesse, mis külmudes võib kivi purustada. Sammaldunud ja pidevalt niiske plekk hakkab aga roostetama, sest mustus lõhub kaitsvat värvikihti. Halvimal juhul võib hakata katus vett läbi laskma või kaasneb katusel hallituse teke.

Säästa enda aega, raha ja närve, sest katuse puhastamine annab katusele värske välimuse ja pikendab selle eluiga. Katuse puhastus toimub tööstusliku kõrgsurvepesuriga, mis eemaldab pinnalt sambla, vetika ja mustuse ilma kemikaalideta. Kliendi soovil saame kivikatuseid katta lasuuriga, plekkkatuseid värvida või töödelda kogu puhastatud pinna sambla kasvu takistava kaitsekihiga. Töö käigus puhastame ära ka vihmaveerennide sisu.

Kas teadsid?

2cm

paksune
samblakiht

equals

20 kg

lisaraskust
iga m² kohta

200m²

katus

equals

4000kg

lisaraskust

Eelised

Oval

Vajame pesemiseks ainult vett

Oval

Soodne võimalus anda katusele värske välimus

Oval

Kaitsetöötlus takistab sammaldumise eest

Katusepuhastuse kolm etappi

Katuse pesu toimub sõltuvalt kliendi soovidest kuni kolmes etapis.

Group 18

Katusepesu survepesuriga

Peseme katuse puhtaks ning puhastame ära ka vihmaveerennide sisu. Peale pesemist on juba katusel palju värskem välimus, sest toon on erksam ja pind puhas. Töö toimub sõltuvalt objektist kas tõstukilt või katusel turvaköitega ronides. Meie kasutatav survepesur suudab likvideerida ka aastatevanuse mustuse. Katusepesu jaoks kasutame ainult vett – ei mingeid kemikaale!

Group 21

Mustuse kokkukogumine ja loputus

Kogume kokku kõik pesu käigus eraldunud mustuse ning viime selle minema. Loputame ära hoonet ümbritseva tee, kui mustus on langenud murule, siis riisume ka selle kokku. Kindlasti veendume, et maja seinad jääksid peale tööde teostamist puhtaks ning loputame ka määrdunud kohad puhtaks. Kokku korjatud mustuse viime ise minema.

Group 20

Puhta tulemuse säilitamine

Peale pesu on katusele antud esteetiline välimus, mille pikaajalist säilimist saab tagada erinevate töötluste abil. Kivikatuseid saame erinevate toonidega lasuurida. See annab veelgi värskema tooni ja vetthülgava kihi. Plekkkatuseid saame vajadusel värvida. Kivikatustele saame kanda ka nähtamatu kihina sambla kasvu takistava septiku. Kõik lahendused on meie kliendile taskukohase hinnaga!

Teenuste hinnad

Katuste pesu

al 4 € /m²

Sambla kasvu takistav töötlus

4 € /m²

Värvimine

al 3 € /m²

Tehtud tööd

Mida kliendid Mopimehest räägivad

Tasuta hinnapakkumine koos mõõtmisega

Tuleme mõõtma kahe tööpäeva jooksul.

Blogi