Mopimees koristab Sinu objekti kvaliteetselt

Koristatud pindasi

1738 m²+

Usaldusväärne teenusepakkuja

“Innovaatilise teenusega tagan kliendi jaoks mugavuse ja rahulolu.” – Mopimees

Me reageerime Sinu päringule kiirelt ning teeme põhjaliku pakkumuse.
Küsi meilt hinnapakkumist.

Ehituskoristustööd

Ehitusjärgne koristus on ehitusettevõtetele loodud professionaalne teenus, mis hõlmab endas kõike vajalikku, et tagada objekti laitmatu puhtus ehituse lõpuks. Meie meeskonnal on rohkelt kogemusi erinevate ehitusobjektide koristamisega, olgu selleks korterelamud, büroo- ja laohooned või eriotstarbelised rajatised nagu näiteks teed, viaduktid ja tunnelid.

Meie meeskond on põhjalik ja piisavalt suur, et tagada kvaliteetse teenuse pakkumine kiire töötempoga. Meie jaoks ei ole probleem pakkuda erinevate pindade süvapuhastust, akende pesemist, betooni- ja liimiplekkide eemaldamist või muid puhastustöid. Meil on olemas suur partnerite võrgustik, kellelt saame alati vajalikud puhastusvahendid ja seadmed, et tagada tipptasemel kvaliteet. Meie eesmärk on pakkuda kliendile võimalikult mugavat ja kiiret teenindust. Alati tutvume põhjalikult objekti eripärade ja kliendi vajadustega ning koostame pakkumuse tööde tegemiseks kiirelt.

Eelised
Oval

Märkimisvaarne kogemustepagas

Oval

Kiire reageerimine ja pakkumuse koostamine

Oval

Selgitame välja kliendi vajadused ja tööde tehnoloogia

Ehitusjärgne koristus kolmes etapis

Ehitusjärgne koristus toimub tagades ladus suhtlus ja kliendi rahulolu

Group 18

Projektiga tutvumine ja pakkumus

Ehitusjärgne koristus algab päringust, mille saate mugavalt teha meie kodulehel. Reageerime päringule 24h jooksul ning asume kaardistama olukorda. Põhjalikult tutvume projektiga, tööde mahu ja tehnoloogiliste eripäradega. Peale lähteinfoga tutvumist koostame põhjaliku pakkumuse koos võimaliku ajagraafikuga ning esitame enda pakkumuse vastavalt tellija tingimustele.

Group 21

Töötamine vastavalt graafikule

Peale kokkuleppe sõlmimist alustame töid objektil. Seejuures tarnime objektile kõik vajalikud seadmed, puhastusvahendid ja toome kohale ka professionaalse meeskonna. Meie meeskond on läbinud põhjaliku ehitusobjektidel töötamiseks vajaliku tööohutuskoolituse. Iga objekti jaoks on meil määratud professionaalne objektijuht, kes vastutab kliendiga suhtluse ja tööde ladusa kulgemise eest.

Group 20

Tööde üleandmine ja dokumentatsioon

Peale tööde Iõppu kontrollime tehtud tööde kvaliteeti, et tagada taielik kliendi rahulolu meie töö tulemuse üle. Viime objektilt ara kõik meie seadmed ja vahendite jäägid. Seejärel koostame vajadusel ka dokumentatsiooni kasutatud vahendite ja tehnoloogia kohta. Objekti ülevaatus toimub vastavalt kliendi tingimustele koos meie objektijuhiga. Peale tööde üleandmist koostame arve tehtud tööde kohta ning küsime tagasisidet pakutud teenuse kohta.

Tehtud tööd

Mida kliendid Mopimehest räägivad

Tasuta hinnapakkumine koos mõõtmisega

Tuleme mõõtma kahe tööpäeva jooksul.