Katusepesu: mändide all paikneva eramu katuse värskendamine

Katusepesu hooaeg kestab aprillist novembrini. Kevad on käes ja sellega koos algab katusepesu hooaeg. Kui sinu katus on talve jooksul kogunud endasse mustust, siis on aeg võtta ühendust Mopimehega ja lasta oma katusel taas särada!

Tänases blogipostituses räägime sellest, kuidas Mopimees puhastas ühe erakliendi kivikatuse ning kuidas tänu sellele said nii katus kui ka vihmaveerennid uue hingamise.

Tööde organiseerimine

Katusepesu jaoks ei kasutatud sellel objektil ei tõstukit ega tellinguid. Meie meeskonnaliikmed töötasid otse katusel, kasutades spetsiaalseid turvarakmeid, et tagada ohutus. Katusel olid olemas spetsiaalsed ankurduskohad rakmete kinnitamiseks. Katus oli kaetud tihedalt männiokaste, sambla ja vetikakihiga mistõttu oli katus mustunud. Sellise töö puhul on väga oluline kasutada õigeid tööriistu ja meetodeid, et vältida võimalikke kahjustusi ja hoida katus puhtana.

katusepesu mopimees 3

Katusepesu

Esimene samm tööde juures oli mustuse eemaldamine survepesuri abil. Tänu survepesurile saime eemaldatud ka kõik katusele kogunenud sambla ja okkad. Puhastamise ajal ei kasutanud me mitte ühtegi puhastusvahendit või muud kemikaali. Oleme veendunud, et meie rakendatav kemikaalivaba puhastustehnoloogia mõjub hästi keskkonnale. Kui mustus oli eemaldatud, siis loputasime katuse üle ning kogu vihmaveesüsteem puhastati samuti, et tagada korralik vihmaveeärastus katuselt. Määrdunud katusekivi muutus puhastamise ajal erkpunaseks. Okkad olid lahtised ning nendest oli lihtne lahti saada, kuid sambla ja vetikaga pidi nägema rohkem vaeva, sest need olid kinnitunud kivide külge.

katusepesu mopimees 4

Rahulolu tellitud teenuse üle

Kliendi rõõmuks nägi katus välja nagu uus ning värske punase tooniga katus särab päikese käes imeliselt. Tänu oma pikaajalisele kogemusele katusepesu valdkonnas suutsime kliendi rahulolu tagada. Veendusime, et teeme töö kvaliteetselt ja kliendi jaoks mugavalt. Viisime objektilt minema kogu eraldunud mustuse ning hoov oli puhtam kui varem. Rõhutame, et me ei värvinud katust.

Kui otsid professionaalset teenust katusepesu jaoks, siis oleme alati valmis abistama. Mopimees on sinu usaldusväärne partner kõikide katuse- ja tänavakivide puhastamisega seotud ülesannetes.

Siit saad lugeda, kuidas Mopimehe meeskond puhastas ja värvis erakliendi katuse.

katuse puhastamine mopimees 5

Tasuta hinnapakkumine koos mõõtmisega

Tuleme mõõtma kahe tööpäeva jooksul.