Katuse puhastamine: kuidas Mopimees puhastas ja värvis erakliendi katuse

Katuse puhastamine on teenus mille poolest Mopimees on tuntud tänu kõrgele kvaliteedile. Täiemahuline katusehooldus hõlmab endas nii katuste puhastamist kui ka värvimist.

Hiljuti viisime läbi ühe põneva projekti, kus pesime ja värvisime erakliendi katuse. See oli meie jaoks väljakutse, kuna objekti eripärad nõudsid tähelepanu ja täpsust.

Katuse puhastamine

Katuse puhastamine oli esimene etapp tööde tehnoloogilises järjekorras. Meie meeskond kasutas spetsiaalset survepesurit, mis eemaldas kogu mustuse, sambla- ja vetikakihi, mis aja jooksul oli katusele kogunenud. Puhastamise ajal ei kasutanud me mitte ühtegi puhastusvahendit või muud kemikaali. Oleme veendunud, et meie rakendatav kemikaalivaba puhastustehnoloogia mõjub hästi keskkonnale. Pesemise käigus puhastasime ka vihmaveerennid sinna kogunenud mustusest. Kogu eraldunud mustuse kogusime kokku ning viisime minema, et meie klient ei peaks hiljem hoovi puhastamisega tegelema. Pildil on näha kui hele katusekivi tuli tumeda vetikakihi alt välja.

Katuse värvimine

Peale katuse puhastamist, kui katus oli kuivanud, alustasime katuse värvimisega. Kuna katust polnud kunagi varem värvitud, oli vaja katta katusepind kahe kihi värviga. Selleks kasutasime spetsiaalset katusevärvi, mis on vastupidav ja tagab, et värv püsiks katusel võimalikult pikka aega. Lisaks takistab värv katuse sammaldumist. Kuna katust polnud kunagi varem värvitud, oli vaja kasutada suures koguses värvi. See oli ka üks eripärasid, millega pidime arvestama, et tagada, et tööd oleksid edukad ja lõpptulemus oleks professionaalne.

       

Tööohutuse tagamine

Objekt oli ka eriline selle poolest, et meie meeskond pidi töötama korvtõstukil. Turvarakmete kasutamine oli samuti hädavajalik, et tagada meie meeskonna turvalisus kogu tööprotsessi välte. See tagas, et meie töötajad olid turvaliselt kinnitatud ja töö saaks tehtult kiiresti ja ohutult. Kuna hoovis oli piisavalt ruumi ning katusel ei olnud turvalisi kinnituskohti rakmetele, siis oli ainuke variant teha töö ära tõstukilt. Kusjuures järelveetava korvtõstuki vedamiseks on vaja BE-kategooria juhilube. Meie meeskonnas on need olemas.

katusepesu mopimees 2

Mustuse likvideerimine

Üks teine eripära, millega pidime arvestama, oli suur kogus mustust mis eraldus puhastamise käigus. See nõudis täiendavat ja hoolikat loputamist. Lisaks prügikotte ja hilisemat mustuse kokkukogumist maapinnalt. Meie meeskond koristab hoolikalt kogu mustuse, et objekt oleks peale meie lahkumist puhtam kui enne meie saabumist.

Tööde lõpptulemus jäi professionaalne ja kaunis. Katus mida polnud kunagi värvitud ega hooldatud sai täiesti värske välimuse ning klient jäi meie töödega rahule. Siit saad lugeda milliseid nippe me katuse puhastamiseks jagame.

      

Tasuta hinnapakkumine koos mõõtmisega

Tuleme mõõtma kahe tööpäeva jooksul.