Mopimees peseb Sinu eest

Pestud teid

25 764 m²+

Usaldusväärne teenusepakkuja

“Innovaatilise teenusega tagan kliendi jaoks mugavuse ja rahulolu.” – Mopimees

Me mõõdame tasuta Sinu puhastamist vajavad pinnad.
Küsi meilt hinnapakkumist.

Tänavakivide puhastamine

Tundub, et tänavakivi on muutnud tooni ning vajab vahetust? Säästa enda aega ja raha, sest tänavakivide puhastamine on nõnda tõhus, et klient pääseb kivide vahetamisest! Tänavakivide puhastamine on Mopimehe spetsialiteet!

Mopimehe tiim annab tänavakivile uue välimuse kiirelt ja soodsalt. Me kasutame mustuse eemaldamiseks tööstuslikku kõrgsurvepesurit, mis eemaldab tänavakivilt sambla ja aastatega kogunenud mustuse ilma kemikaalideta. Puhastame kividevahelised vuugid ning anname kivile värske välimuse. Täidame vuugid liivaga ning puhtale pinnale saame kliendi soovil kanda nähtamatu kaitsekihi, mis takistab sambla kasvu.

Eelised
Oval

Vajame pesemiseks ainult vett

Oval

Soodne võimalus anda tänavakividele värske välimus

Oval

Kaitsekiht tagab puhastatud kivi puhtana püsimise

Tänavakivide puhastamine kolmes etapis

Tänavakivide puhastamine toimub sõltuvalt kliendi soovidest kuni kolmes etapis.

Group 18

Pesemine survepesuriga ja mustuse kokkukogumine

Peseme tee puhtaks ning likvideerime vuukidest sambla. Peale pesu on kivi toon palju värskem ja erksam. Kõik mustus, mis kividelt ja vuukidest välja pestakse kogutakse kokku. Meie kasutatav survepesur suudab piisavalt kõrge survega likvideerida ka aastatevanuse mustuse. Pesu ajal kasutame ainult vett – ei mingeid kemikaale!

Group 21

Vuukide täitmine liivaga

Peale pesemist on puhtad ka kivide vahelised vuugid. Selleks, et anda veelgi parem välimus ning takistada sipelgate ja taimede kividevahelist elu tuleb vuugid täita liivaga. Me kasutame kvaliteetse kuiva pakendatud liiva fraktsiooniga 0-0,7mm. Sellise fraktsiooniga tagame ühtlase tulemuse ka kõige väiksemate vuukide puhul.

Group 20

Puhta tulemuse säilitamine

Liivaga tihendatud vuugid ning puhas tee säilitavad enda esteetilise välimuse kuni kolmeks aastaks sõltuvalt ümbritsevatest keskkonnatingimustest. Saavutatud tulemuse säilitamiseks peab takistama sambla ja vetika kasvu. Pakume klientidele taskukohase hinnaga kaitsetöötlust. Vahend ei sisalda allergeene ega ohusta peale kuivamist koduloomi!

Teenuste hinnad

Tänavakivi survepesu

3,2 € /m²

Liivaga
vuukide täitmine

(materjal on hinnas)

2,1 € /m²

Lasuurimine

4,6 € /m²

Tehtud tööd

Mida kliendid Mopimehest räägivad

Tasuta hinnapakkumine koos mõõtmisega

Tuleme mõõtma kahe tööpäeva jooksul.

Blogi