Mopimees pühib lume Sinu katuselt

Puhastatud katuseid

7545 m²+

Usaldusväärne teenusepakkuja

“Innovaatilise teenusega tagan kliendi jaoks mugavuse ja rahulolu.” – Mopimees

Me mõõdame tasuta Sinu puhastamist vajavad pinnad.
Küsi meilt hinnapakkumist.

Lumekoristustööd

Katuse puhastamine lumest on vajalik, et vältida liigseid koormusi katusel. Samuti ohustab katusel olev lumi hoone ümbruses paiknevat vara ja liikuvaid inimesi. Lisaks soodustab katusel olev lumi jääpurikate ning jääkahjustuste teket. Päikesepaneelide puhastamine lumest aitab maksimeerida elektri tootmist.

Mopimehe tiim puhastab katuse lumest kiirelt ja soodsalt. Reageerime Teie päringule kiirelt ning leiame tööde jaoks sobiva aja! Saame tööd teha igal katusel. Töötame ohutult ning tagame tööde käigus inimeste ja vara ohutuse. Likvideerime katuselt lume ja jääpurikad. Oskame lumest puhastada ka päikesepaneele. Vajadusel saame lund lükata ka hoovis.

Lumekoristuse kolm etappi

Katuse ja teiste pindade puhastamine lumest toimub sõltuvalt kliendi soovidest kuni kolmes etapis.

Group 18

Olukorraga tutvumine, tehnoloogia valik

Esmalt tutvume objektiga. Harjumaa piires tuleme kohale ja vaatame objekti üle kohapeal. Objektiga tutvumisel on oluline osa, et saaksime võimalikult täpse info tööde kohta. Meie meeskond väärtustab põhjalikku ettevalmistust. Seepärast veendume alati enne hinnapakkumuse koostamist puhastatava pinna eripärades ning meie võimalustes töid teha turvaliselt. Oluline on garanteerida kõikide inimeste ja nende vara ohutus ning loomulikult kvaliteetne töö. Peale objektiga tutvumist on selge kas teeme töö katusel, tõstukil või teleskoobi abil. Tehke päring ja kutsuge meid mõõtma.

Group 21

Hinnapakkumuse saatmine

Peale objektiga tutvumist ning olukorra hindamist on meie meeskonnal olemas kogu vajalik info, et koostada põhjalik ja täpne hinnapakkumus. Hinnapakkumuse koostame alati kiirelt ning see jõuab kliendini objektiga tutvumisele järgneva 12h jooksul. Hinnapakkumuses toome välja kõik vajalikud tööd ja hinnad eraldiseisvalt, et klient saaks võimalikult täpse info. Lisaks kirjeldame, kuidas me töid teeme ning kui kaua see aega võtab ja millal saame töödega alustada. Tänu põhjalikule hinnapakkumusele saate olla kindlad, et meie töödele ei kaasne lisakulusid.

Group 20

Katuse puhastamine lumest

Katuse puhastamine lumest algab kui klient on kinnitanud meie pakkumuse. Saabume objektile kokkulepitud ajaks. Meil on alati kaasas kõik vajalik varustus, et töötada kiirelt ja põhjalikult. Kõrgtööde puhul on oluline tagada kõikide inimeste ohutus. Piirame vajadusel läheduses olevad ohtlikud alad, kasutame katusel töötamiseks maapealset julgestajat ning kinnitame end alati turvarakmetega. Likvideerime lume ja jääpurikad. Me hoolime kliendi varast ning töötame ettevaatlikult ja hoolikalt. Nooruslik meeskond töötab ladusalt ja on alati valmis vastama kliendi küsimustele.

Teenuste hinnad

Lumekoristus
lamekatuselt

0,8 € /m²

Lumekoristus
viilkatuselt

1 € /m²

Lumekoristus
maapinnalt

0,5 € /m²

Tehtud tööd

Mida kliendid Mopimehest räägivad

Tasuta hinnapakkumine koos mõõtmisega

Tuleme mõõtma kahe tööpäeva jooksul.

Blogi