Tänavakivi puhastamine ehk Mopimehe spetsialiteet

Tänavakivi puhastamine on meie meeskonna kutsumus, sest oleme selle valdkonna spetsialistid. Me teame, kuidas seda teenust pakkuda, kui kaua võtab töö aega, oskame anda nõuandeid saavutatud tulemuse säilitamiseks ning tekitame klientides positiivseid emotsioone. Väärtustame oma kliendisuhteid.

Väga kehvas seisus tänavakivi puhastamine

Tänavakivide pesu nõnda kahjustunud unikivi puhul on tõsine katsumus. Tegu pole lihtsalt sambla vaid juurdunud muru, umbrohu ja mullaga, mis on tänavakivid enda alla matnud. Esmalt tuleb likvideerida muru ja umbrohi, mis on kasvupiiriga ajapikku läinud kivide peale. Muru all on omakorda muld, mis tugeva kihina katab kivi ning on täitnud ka vuugid. Mulla eemaldamine on juba keerukam, sest kivi on muutnud ka tooni, mida ilma spetsiaalsete aparaatideta ei ole võimalik enam taastada. Meie jaoks oli tegu meeldiva väljakutsega, sest suutsime muru alt välja tuua pea ruutmeetri jagu teed ning taastada ka esialgse kivi heleda tooni. Tulemus tõi kliendi näole naeratuse ning meie peamine eesmärk ehk kliendi rahulolu oligi saavutatud!

Tulemuse hoidmiseks ning vältimaks muru ja umbrohu kasvu tänavakividel töötlesime kogu puhastatud pinna vastava kaitsevahendiga. Nõnda ei teki kivide peal samblike ja muude taimede jaoks soodsaid kasvutingimusi. Meie kasutatav toode ei sisalda allergeene ega ole peale kuivamist ohtlik koduloomadele ja tee lähedal olevatele peenardele. Peale kuivamist vahend enam kivilt ei eraldu.

mopimees tänavakivide

Suuremahuline unikivi pesu

Meie klientide objektid on keskmiselt 50-200 ruutmeetrit suured, kuid me ei jäta hätta ka neid kliente, kelle töömaa on 1000 ruutmeetrit või veelgi suurem. Meie meeskonnal on piisav jõudlus ning piisav hulk pesureid, et võtta vastu ka suuremahulised tööd näiteks korteriühistutelt ja äriklientidelt. Seesuguste suurte klientide puhul on tihti oluline, et töö ajal peab olema tagatud ligipääs kõikidele sissepääsudele ning me ei saa takistada oma tööga liikumist ega määrida autosid. Vastavalt kliendi soovidele on meil võimalik pesu käigus eralduva mustuse eest erinevaid pindasid kaitsta (näiteks: autod, aknad, lillepeenrad). Tänavakivide puhastamine paratamatult toob kaasa sambla ja mudase vee, kuid meie eesmärk on sellest mustusest puhastada ka kogu ümbritsev ala peale tööde lõppu, et lõpptulemus ja üldpilt oleksid laitmatud.

Piltidel on näha kahe suure kortermajaga ühistu tänavakivi pesu tulemused.

Tehtud tööd

Tänavakivi puhastamine ning meie pakutavad lisateenused

Kiviparketi puhastamine on Mopimehe kutsumus, kuid oskusliku tiimina ja laia kogemustepagasiga saame hakkama ka muude majapidamistoimingutega. Äriklientide tellimusel oleme teostanud akende pesemist, ehitusplatside koristamist, kontoriruumide iganädalast koristamist, pindade töötlemist nanokaitsevahenditega ja haljastusteenuseid (puude ja põõsaste pügamine, muru niitmine). Just kevadeti kui on käes suurpuhastuse aeg, siis soovivad kliendid, et samaaegselt tänavakivdega pestakse ära ka aknad või koristatakse kogu majapidamine. Meil on olemas piisav võimekus, et ühe päevaga pesta ära eramaja hoovis olev tee ning aknad nii seest kui väljast (vajadusel tellingute ja tõstukiga). Mõned tuntud ettevõtted, kes Mopimeest usaldavad:

                  

Tänavakivide pesu Tallinnas

Säästa enda aega ja energiat! Tee päring ning unusta puhastamine, sest Mopimees teeb seda Sinu eest!

Mida kliendid Mopimehest räägivad

Tasuta hinnapakkumine koos mõõtmisega

Tuleme mõõtma kahe tööpäeva jooksul.